Fizyoterapi İş Geliştirme Platformu

Projeler

FİP/NET

FİP Network, Fizyoterapistler ve fizyoterapi alanında hizmet veren insan kaynağının bir mobil uygulama üzerinden bir araya geldiği gelişmiş ve interaktif bir mesleki ağın adıdır.

FİP/SEM

FİP Sürekli Eğitm Merkezi, fizyoterapistler için online, offline ve yüz yüze eğitimler düzenleyerek; fizyotepistlerin mesleki gelişimini destekleyen yapımızın adıdır.


FİP/MEET

FİP Ticaret Geliştirme Toplantıları, fizyoterapi alanında hizmet veren fizyoterapsitler, markalar, kurumların bir araya geldiği ticareti ve iş birliğini geliştiren toplantıların adıdır.


MERAK EDİLEN

SORULAR-CEVAPLAR

FİP/MEET'e nasıl katılabilirim?

FİP/MEET toplantılarına sadece FİP üyeleri katılabilir ve katılımcılar davet üzerine toplantılara dahil olabilir. Her FİP/MEET toplantısında sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilir.

FİP/NET'e nasıl dahil olabilirim?

FİP Network, 2023 yılının ilk çeyreğinde devreye girecek olan web tabanlı online bir network sistemidir. FİP/NET ile alakalı güncel bilgiyi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

FİP/SEM'e nasıl kayıt olabilirim?

FİP Sürekli Eğitim Merkezi, 2023 yılının ilk çeyreğinde devreye girecek olan web tabanlı online, offline ve yüzyüze eğitimler veren bir çalışma olarak hayata geçerecektir. FİP/SEM hakkında detaylı bilgi web sitemiz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden duyurulacaktır.


FİP/SEM'e öğrenciler kayıt olabiliyor mu?

FİP Sürekli Eğitim Merkezi'nde öğrencilerin katılabileceği eğitimler yer alacaktır. Eğitim takvimleri ve duyuruları için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.